Tuvākajā nedēļā gaidāmi nepastāvīgi laika apstākļi

18. septembrī Latviju šķērsos nokrišņu zona, kas saistīta ar dziļu ciklonu virs Skandināvijas. Līdz ar to vietām, galvenokārt ziemeļrietumu rajonos, gaidāms neliels īslaicīgs lietus, dažviet iespējams pērkona negaiss. Pastiprināsies dienvidrietumu vējš, piekrastes rajonos brāzmās sasniedzot 15-18 m/s. Dienā gaiss neiesils virs +14…+20 grādiem, vienīgi Latgalē saglabāsies siltāks laiks, tur līdz +24 grādiem.

Brīvdienās, veidojoties nelielam augsta spiediena atzaram, nokrišņu būs maz, biežāk spīdēs saule un pakāpeniski vējš pierims. Gaisa temperatūra pakāpsies līdz +15…+20 grādiem, bet naktis būs vēsākas, gaiss atdzisis līdz +7…+12 grādiem.

Darba nedēļās sākumā, saistībā ar nākamo ciklonu no Rietumeiropas, palielināsies mākoņu daudzums un atkal gaidāms lietus, dažviet nokrišņi būs stipri. Debesis būs apmākušās un gaisa temperatūra dienā nepārsniegs +14…+17 grādus. No jauna pastiprināsies vējš, kas piekrastē brāzmās sasniegs 15-17 m/s. Ciklonam aizvirzoties uz ziemeļiem, nedēļās vidū biežāk spīdēs saule, un gaiss iesils līdz +17…+22.

Vairāk informācijas – meteo.lv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.