Aizturēts garnadzis, kurš nepamanīts ticis ieslēgts kafejnīcas telpās.

Vakar Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dzirciema ielu, kur pie kādas kafejnīcas notverts zaglis. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka naktī no sestdienas uz svētdienu kafejnīcā noticis kāds pasākums. Pasākuma noslēgumā kafejnīcas darbiniece, zinot, ka nākamajā dienā ieradīsies darbā, darbavietā atstājusi savu somiņu ar dokumentiem.

Nākamajā dienā ierodoties darbā un atslēdzot kafejnīcu, sieviete pamanījusi, ka aizslēgtajās telpās atrodas kāds nepazīstams vīrietis ar viņas rokas somiņu. Vīrietis, iespējams, iepriekšējā vakara pasākuma laikā iekļuvis kafejnīcā, taču nav pamanīts, tādēļ ticis ieslēgts.

Apsargs šo personu aizturējis un izsaucis policiju. Policisti 1972. gadā dzimušo vīrieti nogādāja iecirknī, savukārt kafejnīcas darbiniece atguva somu ar visiem dokumentiem.

Par zādzību, iekļūstot telpā, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

www.vp.gov.lv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.