Ceļu satiksmes negadījumā cietuši 7 bērni

10.maijā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta deviņi cilvēki, septiņi no tiem bērni.
Skolēnu mikroautobusa un kokvedēja sadursme notika ap pulksten 16:15 Dagdas novada Šķaunes pagastā, kur mikroautobusa VW 1956.gadā dzimis vadītājs iebrauca priekšā braucošajā kokvedējā Scania, kuras vadītājs īsu brīdī pirms sadursmes uzsāka bremzēšanu. Negadījuma rezultātā cieta visi, kuri atradās transportlīdzeklī VW, proti, vadītājs un 7 pasažieri vecumā no 7 līdz 17 gadiem. Divi bērni ievietoti slimnīcā, pārējiem sniegta medicīniskā palīdzība bez hospitalizācijas. Ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Ap pulksten 9:10 Preiļu novada Pelēču pagastā negadījumā iekļuva trīs automašīnas. Automašīnas Audi vadītājs, 1996.gadā dzimis vīrietis, veicot traktora apdzīšanu, aizķēra to, kā rezultātā pēc inerces iebrauca vēl vienā auto – pretī braucošajā kravas automašīnā ZIL. Negadījumā cieta Audi vadītājs, kurš ar traumām tika nogādāts slimnīcā, kur viņam sniegta medicīniskā palīdzība, kā arī veiktas analīzes alkohola lietošanas pārbaudei.
Vēl viens negadījums vakar notika Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā, kur izvairoties no sadursmes ar traktoru avarēja motociklists. Pēc sākotnējās policijas rīcībā esošas informācijas 1969.gadā dzimis motocikla Jamaha vadītājs, veica traktora apdzīšanu, kas tajā brīdī uzsāka kreiso pagriezienu, un, izvairoties no sadursmes ar traktoru, motociklists netika galā ar spēkratu un nokrita. Motociklists nogādāts slimnīcā.

Preiļu policija joprojām meklē!

Preiļu iecirknis turpina meklēt bezvēsts pazudušo Andri Semjonovu, dzimušu 1991.gadā, kurš 2016.gada 1.aprīlī pēc plkst.14:00 izgāja no savas dzīves vietas Preiļos, Andreja Upīša ielā 5 un līdz šim brīdim nav zināma viņa pašreizējā atrašanās vieta. Andra pazīmes: augums 180 cm, kalsnas miesas būves, īsi tumši brūni mati. Bija ģērbies pelēkās sporta biksēs, pelēkā jakā, tumši zilā virsjakā ar uzrakstu “Everlast”, kājās sarkanbaltās sporta kurpes. Brīvi sarunājās latviešu, krievu un angļu valodās.
Ja kādam ir zināma pazudušā Andra Semjonova atrašanās vieta vai ir zināma jebkāda cita informācija par viņu, lūdzam zvanīt pa tālr.: 110, 65302800; 65302826 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.


Informāciju sagatavoja:
Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
t.65403261, 26060652

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.