Konfliktā līdz nāvei piekauts vīrietis

5.janvārī no Rēzeknes novada Čornajas pagasta uz slimnīcu tika nogādāts 1964.gadā dzimis vīrietis, kuram ārsti konstatēja galvas traumu. Diemžēl viņa dzīvību glābt neizdevās un vēlāk no gūtajām traumām vīrietis slimnīcā mira.
Saņemot minēto informāciju policija nekavējoties ierosināja kriminālprocesu un uzsāka izmeklēšanu, skaidrojot traumu gūšanas apstākļus un ar to saistītas personas. Turpinot izmeklēšanu, tika noskaidrota persona, kura iespējams saistīta ar miesas bojājumu nodarīšanu, kas bijis par iemeslu cietušā nāvei. Operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā jau pēc neilga laika aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu Rēzeknes policisti noskaidroja un aizturēja 1968.gadā dzimušu vīrieti. Vēlāk policisti noskaidroja, ka nozieguma iemesls bijis sadzīves rakstura konflikts, kas, protams, neiztika bez alkohola. Jāpiebilst, ka aizturētais vīrietis agrāk nebija nonācis policijas redzeslokā, un savu vainu šī nozieguma izdarīšanā atzīst.
Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu pēc Krimināllikuma 125.panta 3.daļas “Par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.”

Informāciju sagatavoja:
Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
t.65403261, 26060652

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.