Krāslavā iereibis vadītājs mēģina bēgt no policijas

Šonakt Krāslavā, 13.maijā ap pulksten 1:20, veicot dienesta pienākumus ceļu satiksmes uzraudzībā, policisti pamanīja automašīnu Audi, kas ar savu dīvainu braukšanas stilu piesaistīja viņu uzmanību. Policisti pieņēma lēmumu apturēt šo automašīnu, taču tās vadītājs nepakļāvās to likumīgajām prasībām apstāties un turpināja kustību, uzņemot arvien lielāku braukšanas ātrumu. Policisti ar dienesta automašīnu uzsāka pārkāpēja vajāšanu.
Automašīnas Audi vajāšana turpinājās nedaudz vairāk par piecām minūtēm līdz brīdim, kad tās vadītājs nobrauca no ceļa un apgāzās. Šīs negadījums notika Kalniešu pagastā, kur policisti uzreiz aizturēja automašīnas vadītāju, 1990.gadā dzimušu vīrieti, kuram izelpā tika konstatēts 1,79 promiļu alkohola reibums. Policistu redzeslokam šī persona jau bija pazīstama saistībā ar analoģiskā rakstura pārkāpumiem, proti, burtiski pirms mēneša vīrietis tika notiesāts par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā. Uzreiz pēc notikušā negadījuma uz notikuma vietu tika izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība, jo traumas guva trīs automašīnas pasažieri, 1997., 1995. un 1990.gadā dzimušie vīrieši.
Jāpiebilst, ka minētai automašīnai nebija noteiktajā kārtībā izieta tehniskā apskate, kā arī nebija obligātās apdrošināšanas. Par augstākminēto pārkāpumu vadītājam draud gan administratīvā atbildība (automašīnas tehniskā un apdrošināšana), gan kriminālatbildība (braukšana pie stūres reibumā bez tiesībām, negadījuma izraisīšana ar cietušajiem būdams reibumā, kā arī nepakļaušanās policistu likumīgajām prasībām).

Krāslavas policija meklē!

Mirgazijanovs_Igors_76

Krāslavas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo IGORU MIRGAZIJANOVU dzimušu 1976.gadā, kurš pēdējo reizi tika redzēts 2016.gada 3.maija vakarā ap plkst. 17.00, Krāslavas novada Kombuļu pagastā. Vīrietis aizbrauca nezināmā virzienā ar savu automašīnu AUDI 80 (EF 7321) sarkanā krāsā un ar tumšu bagāžnieka vāku. Līdz šim laikam nav zināma viņa atrašanās vieta. Lūgums visiem, kam ir informācija par Igora Mirgazijanova atrašanās, ziņot policijā pa tālr.110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Meklējam negadījuma lieciniekus
Meklējam lieciniekus, kuri iespējams redzēja ceļu satiksmes negadījumu, kas notika 2016.gada 6.maijā plkst.13:30, Daugavpilī, 1.pasažieru un Malu ielas krustojumā pie dzelzceļa pārbrauktuves, kur notika melna motocikla Kawasaki un dzeltena taksometra Dacia Lodgy sadursme. Pielikumā notikuma vietas attēls
Ja kāds redzēja minēto negadījumu, lūdzam vērsties policijā, zvanot 65403302 vai 110.

Informāciju sagatavoja:
Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
t.65403261, 26060652

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.